< powrót

Referencje Klientów

 • EXPO-TRADE Sp. z o.o.

  Olena Bodnar, Członek Zarządu

  Agencja Interaktywna
  ADream Sp. z o.o.

  Łukasz Pach, Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu

  TETRAGON Sp. z o.o.

  Marzena Lewandowska, Prezes Zarządu

  AS BUS Sp. z o.o., Sp. k.

  Anna Pikula, Wspólnik

  STANISLAVIA Sp. z o.o.

  Ivan Smetaniuk, Członek Zarządu

  KELLY Sp. z o.o.

  Marzena Lewandowska, Prezes Zarządu

  ASTARTA-BUD
  Sp. z o.o.

  Bartosz Jurasz, Prezes Zarządu

 • APOLON Sp. z o.o.

  Bartłomiej Zalewa, Prezes Zarządu

  ADELINA OUTSOURCING
  sp. z o.o.

  Tomasz Kolbusz, Prezes Zarządu

  IB APARTAMENT
  sp. z o.o.

  Bartosz Jurasz, prokurent

  KORONA Zarządzanie
  Nieruchomościami sp. z o.o.

  Bartosz Jurasz, Prokurent

  TAROS Sp. z o.o.

  Marzena Lewandowska, Prezes Zarządu

EXPO-TRADE Sp. z o.o.

Olena Bodnar, Członek Zarządu

Z Kancelarią Prawną „Tywoniuk & Partners” nasza spółka współpracuje od początku naszej działalności w Polsce, czyli od jesieni 2015 roku. 

Jesteśmy wdzięczni za przeprowadzenie procesu rejestracji naszej firmy, konsultacje prawnicze, doradztwo w sprawie wejścia na rynek Polski oraz pomoc przy wyrabianiu kart pobytu.

Chcemy podkreślić ogromna wiedzę i profesjonalizm prawnioków, krórzy pomogli nam ściagać towar z Chin, działać w zakresie TAX-FREE, oraz świadczyli usługi doradztwa prawnego, m. in. przy zbudowaniu sklepu internetowego.

Z przyjemnością polecamy usługi Kancelarii Prawnej Tywoniuk & Partners.

Olena Bodnar

Pobierz referencję

Agencja Interaktywna
ADream Sp. z o.o.

Łukasz Pach, Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu

Do Kancelarii Prawnej Tywoniuk & Partners trafiłem przez Mariusza Tywoniuka. Już od samego początku wydał mi się bardzo rzeczową oraz kompetentną osobą. Umówiliśmy się na spotkanie opowiedziałem o mojej firmie o wyzwaniach i kwestiach podatkowych. W ciągu jednej rozmowy omówiliśmy możliwe scenariusze. Poza całościowym poukładaniem spraw księgowych oraz prawnych jedną z istotnych aspektów jakie wynikły była rejestracja spółki. Mimo wielu ofert na rynku razem ze wspólnikiem zdecydowaliśmy się na rejestrację spółki przez GM Consulting oraz prowadzenie księgowości przez Biuro Rachunkowe Optimum. Synergia działań w ramach grupy Optimum CG była mi bardzo na rękę i po czasie wiem, że była to bardzo dobra decyzja. Żadne firmy które te usługi świadczą oddzielenie nie były by w stanie tak sprawnie poukładać nam wewnętrznych spraw firmowych. Odnośnie samej rejestracji naszej firmy dawno nie spotkałem się z tak rzetelną obsługą. Podczas rejestracji cały czas byliśmy informowani o kolejnych krokach i tym co aktualnie się dzieje, jakie rzeczy muszą być jeszcze załatwione oraz dlaczego są one istotne. Najważniejsze było jednak „Know How" firmy podczas rejestracji jakim podzieliła się z nami firma. O części rzeczy kompletnie byśmy nie pomyśleli przez co prawdopodobnie musielibyśmy potem dokonywać zmian które zajęły by nasz czas oraz naraziły nas spore koszty w samym KRS przy zmianach oraz potem przy kontroli. Nie polecam nikomu samodzielnej rejestracji ponieważ nie chodzi tylko o rejestrację. To samo w sobie jeszcze przez internet wydaje się proste, jednak jest sporo niuansów których przedsiębiorca nie ma skąd wiedzieć. Poza samą rejestracją zdecydowałem się na prowadzenie księgowości spółki w Optimum ponieważ zależy mi na synergii pomiędzy kwestiami prawnymi oraz księgowymi które tutaj mam zapewnione. Mimo, że prowadzimy działalność w Krakowie a Optimum jest w Rzeszowie - warto. Moi przyjaciele mnie przestrzegali, że na sprawach prawnych i księgowych się nie oszczędza. Teraz bardzo doceniam tę radę. 6+.

Pobierz referencję

TETRAGON Sp. z o.o.

Marzena Lewandowska, Prezes Zarządu

Uprzejmie zawiadamiamy, że nasza Spółka z powodzeniem korzysta z usług Kancelarii Prawnej „Tywoniuk & Partners”. Skorzystaliśmy z pomocy prawnej w dokonaniu przekształcenia Spółki, a prawnicy Kancelarii pomogli nam wybrać najkorzystniejszą pod względem podatkowym i prawnym formę przekształcenia.

Jesteśmy pod wrażeniem eksperckiej wiedzy i sprawnego poruszania się wśród zawiłości prawa spółek handlowych, a także dokładności i rzetelności przy realizacji zleconych zadań.

Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi Kancelarii Prawnej „Tywoniuk & Partners” wszystkim przedsiębiorcom.

Pobierz referencję

AS BUS Sp. z o.o., Sp. k.

Anna Pikula, Wspólnik

Mamy przyjemność Państwa poinformować, że nawiązalismy stałą współpracę z Kancelarią Prawną Tywoniuk & Partners. Kancelaria świadczy dla naszej spółki usługi w zakresie obsługi prawnej.

Przede wszystkim jesteśmy wdzięczni Kancelarii za udzielenie profesjonalnego wsparcia w przeprowadzeniu procedury restrukturyzacji i przekształcenia spółki. Kancelaria oferuje przygotowywanie pełnych planów restrukturyzacyjnych firm, także ze zmianą profilu działalności, oraz zajmuje się pełnym monitorowaniem wdrażanej zmiany.

Kancelarię charakteryzuje profesjonalizm, rzetelnośc, zaangażowanie, skuteczność i co równie ważne – szybkość oraz sprawność w podejmowanych przez nią działaniach. Dzięki temu wielokrotnie chronilismy nasze interesy i unikalismy kłopotów, które mogą przydarzyć się każdej firmie w wyniku braku opieki prawnej.

Wobec powyższego pragniemy polecić Kancelarię Prawną Tywoniuk & Partners jako wiarygodnego i rzetelnego partnera.

Pobierz referencję

STANISLAVIA Sp. z o.o.

Ivan Smetaniuk, Członek Zarządu

Działając na niełatwym rynku polskim podjęliśmy wspólpracę z Kancelarią Prawną Tywoniuk & Partners, której prawnicy z powodzeniem przeprowadzili nas przez żmudny proces rejestracji. Do dnia dzisiejszego korzystamy z profesjonalnej pomocy prawnej oferowanej przez Kancelarię w zakresie doradztwa finansowego oraz negocjacji umów zawieranych z klientami.

Pragniemy podziękować Kancelarii Prawnej za szybkie i skuteczne podejmowanie właściwych działań. Doceniamy profesjonalne rozwiązania biznesowe proponowane przez Kancelarię „Tywoniuk & Partners”.

Polecamy Kancelarię jako zaufanego partnera w zakresie porad prawnych i obsługi prawnej dla biznesu. Smetaniuk Ivan

Pobierz referencję

KELLY Sp. z o.o.

Marzena Lewandowska, Prezes Zarządu

Mamy przyjemność poinformować, że podjęliśmy wspólpracę z Kancelarią Prawną „Tywoniuk & Partners”, której prawnicy skutecznie doradzili nam wybór najkorzystniejszej pod względem podatkowym i prawnym formy przekształcenia naszej spółki, a następnie z powodzeniem przeprowadzili nas przez proces restrukturyzacji. Jesteśmy wdzięczni Kancelarii za szybkie i skuteczne podejmowanie właściwych działań. Doceniamy także profesjonalne rozwiązania biznesowe proponowane przez Kancelarię.

Do dnia dzisiejszego korzystamy z pomocy prawnej oferowanej przez Kancelarię w zakresie kompleksowej obsługi prawnej.

Polecamy Kancelarię Prawną „Tywoniuk & Partners” jako niezastąpionego i kompetentnego partnera w zakresie obsługi prawnej dla biznesu, a także procesów przekształceń i restrukturyzacji

 

Pobierz referencję

ASTARTA-BUD
Sp. z o.o.

Bartosz Jurasz, Prezes Zarządu

W imieniu spółki ASTARTA BUD mam przyjemność poinformować o naszej współpracy z Kancelarią Prawną Tywoniuk & Partners, która świadczy dla naszej spółki usługi w zakresie obsługi prawnej. Szczególnie jesteśmy wdzięczni Kancelarii za udzielenie profesjonalnego wsparcia w przeprowadzeniu procesu przekształceniowego spółki.

Ekspercki poziom wiedzy prezentowany przez prawników Kancelarii oraz znakomita jakość usług wywiera na nas niezmiennie ogromne wrażenie i daje poczucie bezpieczeństwa.

Wobec powyższego pragniemy polecić Kancelarię Prawną Tywoniuk & Partners jako wiarygodnego i rzetelnego Partnera w biznesie.

Pobierz referencję

APOLON Sp. z o.o.

Bartłomiej Zalewa, Prezes Zarządu

Kancelarii Prawnej Tywoniuk & Partners zaufaliśmy od początku naszej działalności. Pracownicy Kancelarii wspierają nasze działania od strony prawnej. Jesteśmy wdzięczni prawnikom Kancelarii za dogłębne przeanalizowanie struktury i poziomu kosztów, procesów biznesowych, co pozwoliło na przemyślenie realizowanej do tej pory strategii przedsiębiorstwa i zaowocowało restrukturyzacją Spółki.

Po kilku latach współpracy z przyjemnością możemy stwierdzić, iż nasza współpraca układa się doskonale. Prawników Kancelarii cechuje bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, rzetelność i profesjonalizm.

Z pełnym przekonaniem możemy polecić Kancelarię Prawną Tywoniuk & Partners jako wiarygodnego i kompetentnego partnera.

 

 

Pobierz referencję

ADELINA OUTSOURCING
sp. z o.o.

Tomasz Kolbusz, Prezes Zarządu

List referencyjny 
Z pryjemnością rekomendujemy usługi Kancelarii Prawnej Tywoniuk & Partners z siedzibą w Rzeszowie W. Trembeckiego 11A, świadczy dla naszej spółki usługi w zakresie kompleksowej obsługi prawnej firm. 
Współpraca z kancelarią rozpoczęła się kiedy Grupa Adelina Call Center zdecydowała się na utworzenie spółki w Polsce. W tym czasie odbyliśmy szereg spotkań z Prawnikami i księgowymi szukając partnera który zapewni nam kompleksowe prowadzenie naszych spraw w Polsce, po szeregu odbytych spotkań zdecydowaliśmy się na powierzenia naszych spraw Grupie OCG w skład której wchodzi Kancelaria Prawna Tywoniuk & Partners. Wszystkie postawione przed prawnikami zadania związane z utworzeniem, uruchomieniem i działalnością spółki w Polsce zostały przeprowadzone w naszej ocenie na najwyższym poziomie. Co dla nas jest bardzo ważne, planując przedsięwzięcie otrzymujemy opinie czy stanowiska prawne skonsultowane wewnętrznie z księgowymi i doradcami podatkowymi. Takie rozwiązanie powoduje bardzo dużą oszczędność czasu i grarantuje nam bezpieczeństwo prowadzonej działalności. Mając na uwadze powyższe pragniemy polecić Kancelarię Prawną Tywoniuk & Partners jako zespól specjalistów wyspecjalizowanych w w udzielaniu eksperckich porad prawnych dla biznesu. 


ADELINA OUTSOURCING sp. z o.o. 
ul. Ostatnia 1C
31-444 Kraków

Pobierz referencję

IB APARTAMENT
sp. z o.o.

Bartosz Jurasz, prokurent

Mamy przyjemność Państwa poinformować o naszej wieloletniej współpracy z Kancelarią Prawną Tywoniuk & Partners. Kancelaria świadczy dla nas usługi w zakresie bieżącej obsługi prawnej.

Szczególnie jesteśmy wdzięczni Kancelarii za udzielenie profesjonalnego wsparcia w przeprowadzeniu procedury przekształcenia spółki.

Kancelarię charakteryzuje profesjonalizm, rzetelnośc, zaangazowanie, skuteczność i co równie ważne – szybkość oraz sprawność w podejmowanych przez nią działaniach. Znakomity zespół ekspertów Kancelarii daje nam poczucie, że nasze interesy są należycie chronione. 

Wobec powyższego pragniemy polecić Kancelarię Prawną Tywoniuk & Partners jako wiarygodnego i rzetelnego Partnera w biznesie.

 

Pobierz referencję

KORONA Zarządzanie
Nieruchomościami sp. z o.o.

Bartosz Jurasz, Prokurent

Udzielamy rekomendacji Kancelarii Prawnej Tywoniuk & Partners z którą współpracujemy od początku istnienia naszej firmy. Kancelaria świadczy swe usługi na najwyższym poziomie zgodnie z oczekiwaniami klienta

Szczególnie jesteśmy wdzięczni Kancelarii za udzielenie profesjonalnego wsparcia w przeprowadzeniu procedury przekształcenia spółki.

Prawnicy Kancelarii posiadają unikalną wiedzę na temat prawa oraz wykorzystaniu go przy prowadzeniu biznesu z pożytkiem dla właścicieli firm. Umieją dostrzec nie tylko szanse i zagrożenia związane z działalnością spółki, ale również z własnej inicjatywy poruszają problemy dotychczas niedostrzeżone przez zarząd.

Dzieki wsparciu Kancelarii Prawnej Tywoniuk & Partners czujemy się bezpieczni prowadząc nasza działalność w tak trudnym i wymagającym sektorze gospodarki.

Pobierz referencję

TAROS Sp. z o.o.

Marzena Lewandowska, Prezes Zarządu

Z przyjemnością informujemy, że korzystamy z usług Kancelarii Prawnej „Tywoniuk & Partners”. Nasza współpraca rozpoczęła się w 2016 roku, kiedy to prawnicy Kancelarii skompletowali wszystkie niezbędne dokumenty i dopełnili formalności wpisania do Krajowego Rejestru Sądowego.

Wyspecjalizowana w usługach dla biznesu Kancelaria Prawna pana Mariusza Tywoniuka udziela nam kompleksowej pomocy prawnej, obejmując wsparciem wszystkie bieżące kwestie naszej młodej Spółki.

Polecamy każdemu Kancelarię Prawną „Tywoniuk & Partners”, jako rzetelnego i wiarygodnego partnera w prowadzeniu przedsiebiorstwa.

Pobierz referencję