SKIN.TEAM Sp. z o.o.

Patrycja Idzińska, Członek Zarządu

Mamy przyjemność Państwa poinformować, że Kancelaria Prawna Tywoniuk & Partners z siedzibą w Rzeszowie ul. Trembeckiego 11 A, świadczy dla naszej spółki usługi w zakresie obsługi prawnej. 
Kancelaria udziela realizuje w bieżącą obslugę prawną wspólników i samej spółki, a w szczególności: opracowywaniu i opiniowaniu projektów umów, porozumień, oraz innych pism procesowych i pozaprocesowych. obstugą sporów sądowych. Prawnicy Kancelarii realizujący zlecenia na naszą rzecz wykazują się wysoką wiedzą prawną. doświadczeniem oraz zaangażowaniem zarówno w zakresie prawa krajowego jak i międzynarodowego, co przekłada się na bezpieczeństwo i komfort działania spółki. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że zawsze możemy liczyć na konsultacje prawne w zakresie skótków pozytywnych i tych negatywnych planowanych przez zarzad działań, co dla nas jest szczególnie ważne mając na względzie, że zarząd spółki stanowią Polacy i obcokrajowcy. 
Mając na uwadze powyższe pragniemy polecić Kancelarię Prawna Tywoniuk & Partners jako zespól specjalistów wyspecjalizowanych w w udzielaniu eksperckich porad prawnych dla biznesu. 
SKIN.TEAM sp. z o.o., ul. Ostatnia 1C, 31-444 Kraków