VIA CARPATIA Sp. z o.o.

Andrzej Kaleta, Prezes Zarządu

Mamy przyjemność Państwa poinformować, że Kancelaria Prawna Tywoniuk & Partners z siedzibą w Rzeszowie ul. Trembeckiego 11A, świadczy dla naszej spółki usługi w zakresie obsługi prawnej.

Jesteśmy zadowoleni, ponieważ pracownicy Kancelarii realizujący zlecenia na naszą rzecz wykazują się profesjonalizmem, doświadczeniem, a także ogromnym zaangażowaniem co przekłada się na zadowalające wyniki współpracy.

Kancelaria wspiera nas w bieżącej obsłudze prawnej, opracowywaniu i opiniowaniu projektów, umów handlowych o charakterze krajowym i międzynarodowym, porozumień, oświadczeń woli oraz wszelkich pism wywołujących skutki prawne. Poprzez świadczoną przez Kancelarię bieżącą obsługę prawną oraz szybką i właściwą reakcję na potrzeby naszej firmy zyskujemy pewność, że prowadzone przez nas działania na rynku międzynarodowym są bezpieczne i korzystne dla spółki.

Kancelaria Prawna Tywoniuk & Partners, dzięki swojemu zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu do potrzeb klienta, skutecznie i wnikliwie realizuje zakres powierzonych zadań. Cenimy sobie terminowość i rzetelność. Kancelaria Prawna Tywoniuk&Partners to zespół specjalistów zorientowanych w udzielaniu eksperckich porad prawnych dla biznesu.

Wobec powyższego pragniemy Państwu polecić Kancelarię Prawną Tywoniuk & Partners jako zespół wysokiej klasy specjalistów potrafiących poradzić sobie z nawet najbardziej zawiłą problematyką prawną, jak i również wiarygodnego i rzetelnego Partnera